45 Yıllık
Deneyim ve Tecrübe

KURUMSAL

ÖZ ÖKMENLER

Orman Ürünleri İnş. Tic. Ltd. Şti.

1978 yılında kurulan Öz Ökmenler Orman Ürünleri, insan kaynağı ve teknolojiye yaptığı sürekli yatırımlarla ahşap sektörünün Türkiye’deki en etkin şirketleri arasında yer alıyor.


Uzun yıllar Adana’da Ceyhan Yolu Polis Okulu civarında keresteden katma değeri yüksek malzemeler üreten ahşap sektörünün köklü markası Öz Ökmenler Orman Ürünleri, son yıllardaki yoğun talebe cevap vermek amacıyla yatırımını Adana Hacı Sabancı OSB’ye taşıdı.


15.000 metrekarelik alanda yeni nesil teknoloji makinelerle ahşap işleyen Öz Ökmenler, uluslararası standartlarda ahşap ev, pergole malzemesi, peyzaja uygun lambiriler, taban döşeme ürünleri üretmeye devam ediyor. Öz Ökmenler Orman Ürünleri Limited Şirketi, yıllık 100 bin metreküp tomruk işleme kapasitesiyle bölgenin en büyük tesisleri arasında yer alıyor.


Öz Ökmenler Orman Ürünleri Adana Hacı Sabancı OSB’deki dev yatırım Mersin ili Toroslar ilçesi ve Adana ili Pozantı ilçesi Akçatekir beldesindeki şubeleriyle de hizmet veriyor.Şirketin üretim yelpazesinde inşaatlık ve doğramalık kereste, fırınlanmış kereste, fırınlanmış ahşap parke ve lambri, ekli lambiri ve taban döşeme ürünlerinin yanı sıra ahşap ev kamelya, yapı malzemeleri satışı bulunuyor.Firma kendi bünyesinde FingerJoint (ekli lambiri, taban döşeme ve masif panel) profil işleme hattı makina parkuru ile kurutma ve birleştirme işlemini gerçekleştiriyor.Öz Ökmenler Orman Ürünleri Ltd. Şti., kendi bünyesinde yetiştirdiği uzman ekibiyle yurtiçi yakın bölgelere anahtar teslimi olarak ahşap ev, bungalov, kamelya gibi yapı projelerini hayata geçiriyor. Ayrıca Yurt içi ve yurt dışı ürün tedarik zinciri ile hizmet vermektedir.Orman ürünleri sektöründe daima daha en iyi ve en güvenilir üretici olmayı prensip edinen şirket, sürekli yatırımlarla büyümeye devam ediyor.

 • 00

  +

  Yıllık Deneyim ve Tecrübe

 • 00

  Deneyimli Çalışan

 • 00

  Bin Metreküp Tomruk İşleme

 • 00

  'de 100 Müşteri Memnuniyeti